iPad Batarya Değişimi

1iPad batarya değişimi iphone gibi pil sağlığınızın kontrol ettiğinizde pil sağlınız % 70 altına düşmüş ise batarya değişimi yapılmalıdır.
2Apple cihazlar pil verimliliği azaldıkça ipad yavaşlama işlemler sırasında donma yaşanılması kaçınılmaz bir gerçektir.
3Apple pil sağlınız bozulduğu zaman yazılım gereklilikleri ile ipad yavaşlatmaktadır. Bir kaç işlemi aynı anda yapmak istediğinizde ipad kasılacak verimli çalışmayacaktır.
4Tüm Apple cihazlarda orijinal yedek parça kullanmaktayız. Youtube kanalında iPad Batarya Değişimi adım adım anlatacak neyi nasıl yapacağınızı bizim gibi yapacaksınız .Bizim kullanıldığımız takımlar üst seviye takımlar biz burada ekran ve kasayı bir kaç dakika ayırıp bataryayı değiştirecekken siz biraz daha uzun sürede bunu yapacaksınız yapılan işlemler hemen hemen aynı ancak sadece can alıcı noktamız alacağınız bataryanın güvenliği ve uzun ömürlü olmasıdır. Batarya şakaya gelecek ucuza kaçılacak bir parça değildir. Allah korusun ocağınız söner birçok habere konu olmuştur şarj sırasında telefon patladı ipad yanmaya başladı. Bunun sebebi kontrolsüz kalitesiz ithalat sonrasında ülkemizde oluşan batarya çöplüğünün sanal satış kanalları ile eritilmesidir.
5N11.com hepsiburada.com bakıyoruz hepsi aynı batarya ancak aralarında fiyat anlamında uçurum var. Bunun sebebi kaliteli malzeme olup olmamasıdır. Bunun ayrımınızda uzman kişiler yetkin eller yapmaktadır.