iPhone Orijinal Ekran Değişim

Aşamalar

1Talihsiz bir kaza sonucu iphone ekran kırıldı her Türk vatandaşı gibi hemen Google girdiniz iphone ekran değişimi arama yaptınız.Yüzlerce sayfa çıktı hepsinde orijinal iphone ekran değişimi yazıyor.Hangisi orijinal hangisi sahte ekran,yan sanayi ekran nasıl ayırt edeceksiniz.
2N11.com ekran bakıyoruz iphone xs max ekranı arıyoruz. Bir sürü fiyat farkı var bir sürü açıklama yazmışlar A, AAA, A+, A++ ekran bu yazılanların hepsi yan sanayi kalitesiz ekranlardır. iPhone Beşiktaş olarak Apple logolu orijinal ekranlar kullanmaktayız.
3iPhone orijinal ekran mı yan sanayi ekran mı gel git yaşıyorsanız bütçeniz elveriyorsa kesinlikle orijinal ekranı tercih etmelisiniz. Dokunmatiğin algılama kalitesi menülerde geçiş rijitliğini yan sanayi ekranlarda kesinlikle bulmazsınız.
4Kontrast farkı da yoğun bir şekilde belli olacaktır. iPhone ekranlar orijinal görüntüden bile daha net görüntü kalitesi sunmaktadır. Yan sanayi A+++ kalite AAA ekranlarda bu canlılığı netliği bulamayacaksınız.
5Görüntü kalitesinin haricinde kullanım süresine bağlı erken bozulma ve sorunlar yumağı ile uğraşabilirsiniz. Bunların hepsini göz önünde bulundurarak uzman teknik servise ulaşarak iphone ekran değişimini yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.